Potřebuješ jen 30 dní, aby si zhubla 15 kilogramů! Máme na to studie!

Vítejte,

Jmenuji se prof. Jan Koloušek. Jsem vědcem se specializací v mikrobiologii. Rád bych Vám představil můj nejnovější a největší objev podložený řadou nezávislých studií: 100% přírodní kúru spalující tuk, díky které Vám stačí jen měsíc, abyste zhubli 15 kilogramů! Vše bez diet, fyzické námahy a odříkání.

Jan Koloušek

Odpověz si na otázku, zda chceš:

 • Zhubnout až 15 kilogramů za 30 dní, bez ohledu nato, že, předchozí boj o vysněnou postavu nedal požadované efekty.
 • Zlikvidovat špatný cholesterol v organismu a současně dostat do normy výsledky krve a snížit až o 88% riziko onemocnění krevního oběhu (o.i. infarktu, mrtvice, aterosklerózy) již za 2 týdny.
 • Normalizovat hladinu cukru v krvi, zlepšit funkci slinivky a omezit rozvoj diabetu
 • Vyeliminovať JOJO efekt a těšit se z hezké postavy po celá léta
 • Sršet energií a dobře se cítit, a zlepšit stav pleti, vlasů a nehtů

Toto všechno můžeš získat bez změny způsobu života: diet, hladovek a cvičení. Nemusíš navštěvovat výživových poradců ani chodit do posilovny. Můžeš získat zdraví a dobrý pocit, a přitom značně zlepšit postavu téměř zdarma, bez utrácení stovek korun na kúry plné lží.

Tato metoda je lepší než dieta!

 • Je zcela na přírodní bázi, obsahuje 100% složky, které ideálně spolupracují s tvým tělem. Pro správné fungování potřebuješ energii a kalorie - hladovky Ti nikdy nepomohou dosáhnout požadovaný efekt, a když se Ti i podaří díky nim spálit několik kilogramů - JOJO efekt se objeví dříve, než si myslíš. Podobně je to s fyzickou aktivitou - ačkoli lidské tělo je předurčeno na chození, nepřirozené cvičení v posilovně je obrovskou zátěží pro chrupavky a celý pohybový aparát - kvůli tomu vzniká tolik úrazů a výronů u sportovců.
 • Přináší rychlý a trvalý efekt, bez ohledu na to, co jíš a jak trávíš volný čas. Tvůj organismus se přirozeně přeorientuje na jiné spalování tuku. Energie, kterou získáváš z jídla - a tedy kalorie, které jíš se stane palivem pro Tvůj metabolismus. Můžeš jednoduše jíst a hubnout.
 • Nastavuje Tvůj organismus do režimu 24 hodinového spalování tuku! Nakonec, spaluje nejen tuk, který se Ti léty hromadil v podobě tukové tkáně - omezuje také vstřebávání zbytečného tuku a vytváří bariéru, díky které v budoucnu nepřibude ani kilogram.
 • Podporuje zdraví a chrání před nemocemi! Je to metoda, která Ti má pomoci nejen spálit přebytečný tuk - zlepšuje krevní oběh, odstraňuje nahromaděný cholesterol, zlepšuje funkci štítné žlázy a slinivky, pomáhá normalizovat hladinu cukru v krvi (a tím eliminuje komplikace, např.: vznik diabetické nohy).
 • Spaluje tuk jednou provždy! Přirozeně spálené kilogramy se už k Tobě nevrátí - bez problému si udržíš získanou váhu. Z důvodu zrychleného metabolismu není možné, aby se objevil JOJO efekt.
 • Ušetříš obrovské peníze! Nemusíš utrácet peníze za návštěvy u výživových poradců, osobních trenérů a na drahé pseudo-dietní produkty. Stačí použít inovativní metodu jednou, a po 30 dnech mít o 15 kilogramů méně!

Tato přírodní metoda zasahuje do zdroje problému - odstraňuje příčinu nadváhy, a okamžitě dovoluje spálit tuk dokonce i na těch nejtěžších místech, takových jako břicho či ramena.

Díky mé autorské metodě se konečně zbavíš nadváhy, každý přebytečný kilogram v podobě tukové tkáně se promění na energii a zůstane okamžitě spálen. Díky tomuto způsobu zapomeneš na velké oblečení, a koupě šatů na svatbu nebude pro Tebe žádnou výzvou. Kúra Ti pomůže odstranit bolesti kolen a páteře, způsobené nadbytečnými kilogramy, a o nadměrném pocení se v každodenních situacích nebude řeč.

Tato metoda Ti umožní zbavit se 15 kilogramů již za 30 dní. Konečně se vejdeš do oblečení z každého obchodního řetězce a lidé tě začnou chválit pro Tvůj vzhled. Nebudeš mít problém s ukazováním svého těla na plovárně, a Tvoje sebevědomí v ložnici okouzlí Tvého partnera. To vše díky unikátní formule sestávající ze dvou fází spalujících nadváhu, které přeorientuje Tvůj organismus na okamžité, celodenní (24 hod.) spalování tuku.

Chceš vědět, jak jsem to vynalezl?

Výzkumy jsou zarážející - každá třetí osoba v Polsku má nadváhu. V zahraničí se dokonce objevil pojem "tlustý jako Polák". Je to obrovský problém, nejen vzhledem na estetiku. Je to především problém fyzického zdraví, ale také psychického. Pěkný vzhled vždy dodává sebevědomí, pocit atraktivní postavy je skutečným motorem pro každého člověka. Umožňuje cítit se sebevědoměji a vyjít ven, a tím dosáhnout úspěchu v osobním i profesním životě. Nadváha to není jen nedostatek sebevědomí a životní prohry. To je také zvýšené riziko mozkové příhody, aterosklerózy, cukrovky či mrtvice nebo infarktu. Vede k degeneraci kloubů, způsobuje obrovskou bolest nohou a páteře, je příčinou takových onemocnění jako: haluxy, podráždění pokožky a opruzeniny (hlavně ve vnitřní oblasti stehen). Problémy s nadváhou se hodně let týkaly i mé milované dcery Karolíny ....

Karolína byla mladá, krásné dívka, ačkoli odjakživa baculatá. Nikdy mi nevadily její nadbytečné kilogramy - miloval jsem ji takovou, jaká byla. Vždy jsem ji považoval za ideál, byla nejmoudřejší a nejúžasnější - jednoduše ocinkova dcera. Když dovršila teenagerský věk, začala mít hormonální problémy. Její váha šla drasticky nahoru, ačkoli dále jsem ji vnímal jako nejúžasnější - viděl jsem, že si neví rady se svou váhou. Styděla se za své tělo, oblékala se do velkého oblečení. Nemohl jsem se dívat na to, jak se dcera trápí, bál jsem se o její zdraví. Okem toho byla osamocená, kvůli nízké sebedůvěře si nevytvořila žádný trvalý vztah. Chtěl jsem mít šťastnou rodinu, zetě a vnuky běžící ke mně s úsměvem.

Jednoho dne se dcera vrátila domů s pláčem. Chlapec, se kterým se setkávala si vybral jinou - jak konstatovala "hubenější". Nemohl jsem snést myšlenku, že někdo nevidí v mé dceři ty hezké vlastnosti jen proto, že má problémy s nadváhou.

Otec vědec, čili jak jsem vynalezl recept na štíhlou postavu!

Není nic horšího než bezmoc. Je těžké dívat se na to, jak blízká osoba trpí a my s tím nemůžeme nic dělat. Je jisté, že jsem nemohl nic udělat s utrpením dcery? Jsem koneckonců vědec! Ne na to jsem strávil půl života v laboratoři. Rozhodl jsem se jednat a začal jsem výzkum.

Na začátku jsem trávil v laboratoři několik hodin denně. Rozhodl jsem se na nějaký čas zanechat mou práci a naplno se věnovat výzkumu nad inovativní metodou hubnutí. Věděl jsem, že musí být nějaký způsob a když ho najdu, pomůžu nejen své dceři, ale milionům lidí na celém světě. Celý rok jsem strávil v laboratoři - nebyl jsem téměř vůbec doma, dělal jsem intenzivně studie a každou chvíli jsem dceři přinášel nové směsi. Vše bylo 100% přírodní, takže jsem se nebál vedlejších účinků a dával jsem je Karolíně, abych viděl, jak zareaguje její organismus. Ukázalo se, že dvoufázová formule byla trefou do černého. Po dvou dnech používání se dcera přiznala, že se cítí skvěle a má mnohem lepší náladu. Jedla pravidelně, přípravek potlačoval její hlad a neměla ani chuť na sladké či slané pamlsky. Její míry se měnily před očima, ze dne na den byla jednoduše hubenější. Stačily 2 měsíce, aby dcera ke mně přiběhla v nádherných šatech a vykřikla: Tati! Konečně jsem se vešla do velikosti S! Byl jsem hrdý a můj vynález překvapil i mě samého!

Díky této metodě Karolína zhubla 28,5 kg za dva měsíce. Od prvního použití její organismus začal spalovat tuk, bez ohledu na to, co jedla a kolik se hýbala. Je šťastná a usmívající, necítí bolest páteře, nebyla unavená a ospalá, a co je nejdůležitější, zbavila se problému inzulinové rezistence a zlepšila si celkově výsledky!

Dosud nebyla možnost jak se zdravým způsobem zbavit tolika kilogramů! Moje metoda umožňuje zhubnout rychle, bezpečně a na dlouhá léta!

Odkdy je moje dcera štíhlá, celou dobu ji vidím šťastnou a usměvavou.
Odkdy je moje dcera štíhlá, celou dobu ji vidím šťastnou a usměvavou.

Nyní vysvětlím, proč je moje dvoufázová metoda tak účinná a poskytuje 100% jistotu jak dosáhnout vysněný výsledek:

Fáze I – Příprava organismu na hubnutí

Toto je neobyčejně klíčová fáze, na kterou každý zapomíná během hubnutí! Aby bylo možné se zbavit nadbytečných kilogramů, je třeba se na to připravit a očistit organismus od usazenin a toxinů. Toxiny nejen že způsobují různé závažné onemocnění, ale blokují metabolismus a zadržují tuk v organismu. Jsou všude a není možné se před nimi uchránit!

Metoda, kterou jsem vytvořil Ti dovolí se konečně zbavit toxinů a vyloučit hnijící usazeniny v Tvém střevě. Díky čemuž nebude mít organismus překážku a zahájí proces přeměny tuku na energii, díky čemuž spálíš nadbytek tukové tkáně a zhubneš 15 kilogramů za necelý měsíc bez JOJO efektu!

Fáze II – 24-hodinové spalová

Zcela přírodní složky obsažené v přípravku krouží po organismu a rozbíjejí v něm nahromaděnou tukovou tkáň. Rozbité tukové shluky se okamžitě mění na energii a jsou spáleny. Nemusíš cvičit, aby si získala vysněnou postavu a zbavila se celulitidy.

Nemusíš dlouho čekat na efekty, Tvůj organismus začne okamžitě spalovat tuk! Celodenní režim spalování Ti umožní se nenávratně zbavit tukové tkáně! V této fázi se tuk spaluje nezávisle od toho, co jíš a co děláš! Hubneš dokonce i když spíš

Proč mi důvěřuje tolik lidí a získal jsem uznání na celém světě?

Je to velmi jednoduché – 99% osob používajících mou metodu zhublo minimálně 15 kg za měsíc!

Před a po

Střeva plné toxinů, což blokuje spalování tuku. Zpomalený metabolismus. Niewydolny metabolizm. Čisté střeva se zdravou peristaltikou. Zdravý metabolismus a rychlé spalování tuku.
Střeva plné toxinů, což blokuje spalování tuku. Zpomalený metabolismus. Niewydolny metabolizm.
Střeva plné toxinů, což blokuje spalování tuku. Zpomalený metabolismus. Niewydolny metabolizm. Čisté střeva se zdravou peristaltikou. Zdravý metabolismus a rychlé spalování tuku.
Čisté střeva se zdravou peristaltikou. Zdravý metabolismus a rychlé spalování tuku.

Dosud nikdo nevěřil, že je možné zdravě a rychle hubnout. Konečně se to změnilo - moje dvoufázová formule na hubnutí, měnící návyky organismu způsobuje, že nahromaděná tuková tkáň se mění na energii a okamžité spalování. Díky tomu namísto přibírání hubneš, bez ohledu na to, co jíš a jaký životní styl vedeš. Případ mé dcery je jen kapka v moři - důvěřuje mi přes 16.000 lidí! Nyní se těší svým zdravím a štíhlou postavou.

Nevěříš? Všechny pochybnosti se rozplynuly v Mezinárodním výzkumném centru v Massachusetts, který jednohlasně potvrdil účinnost této metody! Tento objev bude již zanedlouho známý na celém světě! Už dnes studenti medicíny znají tento způsob z hodin výživy! Jsem na sebe hrdý, ale více se těším z toho, že konečně budu moci pomoci lidem na celém světě!

Je to 100% přírodní, bezpečná a účinná metoda!

Příroda nám dala víc, než si myslíme. Vše, co potřebujeme k životu je na tomto světě bez zásahu strojů a lidí. Stejně je to s hubnutím - pouze 100% přírodní složky Ti umožní se těšit se zdravé postavy, protože jen ony se mohou plně spojit s tvým - přirozeným - tělem! Je to absolutně jednoduché!

Známí Ti budou závidět! Získáš uznání a zvýšíš si sebevědomí!

Nikdy nezapomenu, jak moje dcera přiběhla ke mně, aby mi řekla, že kluk, za kterým plakala ještě před dvěma měsíci ji uviděl po ukončení kúry a prosil o odpuštění!

Dvoufázová formule je něco víc než jen hubnutí - je to jistota, že se to podaří a záruka bezpečí. Vždyť přečtěte si sami:

1. 100% přírodní a bezpečný

Jak jsem již zmiňoval - moje metoda je přírodní, bezpečná a účinná. Sestává ze samých přírodních složek. Je zázrakem na hubnutí Matky Země v koncentrované malé kapsli

2. Hydratuje organismus

Díky vlastnostem metody a faktu, že je zcela rozpustná ve vodě, můžeš přijmout trojnásobek výživných složek jako z normálního jídla! Znamená to, že bez ohledu na to, co jíš - kapsle bude vždy silnější!

3. Účinkuje okamžitě!

Nemusíš čekat a počítat dny - to účinkuje od první kapsle. Díky tomu můžeš hubnout i tehdy, kdy spíš!

Fatfix

Vlastnosti:

 • Eliminovat škodlivé nánosy a toxiny pro organismus
 • Zrychlení metabolismu
 • Zlepšení zdraví a vyloučení zákeřných chorob
 • Celodenní, aktivní spalování tuku
 • Snadné použití

Odpověz si na otázku: vyplatí se to?

Vyplatí se dále počítat kalorie a trápit se každým zkonzumovaným jídlem? Ničit si zdraví v posilovně a vystavovat se úrazům a zlomeninám? Vyplatí se stydět se svého těla a obávat se názorů jiných?

Pokud se chceš zbavit těchto problémů, zlepšit si zdraví a konečně vypadat dobře - neodkládej to a nech si pomoci. Vytvořil jsem tuto metodu pro dceru a nyní ji předávám Tobě. Vezmi si ji a prožij život tak, jak chceš - bez obav, stresu a špatného pocitu.

Hubneš bez rizika!

Stovky nezávislých studií potvrzují - formule Fatfix je celosvětovým objevem! Umožňuje zhubnout 15 kg za 30 dní, bez žádných vedlejších účinků! Kromě toho, formule Fatfix získala prestižní ocenění Spotřebitele, což dává jistotu, že bude fungovat i u Tebe.

Záruka dobré značky

Vystavená Mezinárodním výzkumným centrem z Massachusetts Ti dá 100% garanci originality. Zde si objednáš můj výjimečný doplněk, díky kterému zhubneš 15 kg za 30 dní.

Záruka dobré kvality

Díky této záruce máš jistotu, že Fatfix sestává ze 100% přírodních složek prospěšných pro Tvé zdraví, které nejen pomáhají s hubnutím, ale starají se o celý Tvůj organismus.

Záruka spokojenosti

Účinnost Fatfix potvrzuje až 99% respondentů, kteří již po užití první tabletky zaznamenali účinky. To je záruka, že dosáhneš vysněný cíl!

Fatfix - Tvůj způsob na vysněnou postavu!

Farmaceutické firmy z celého světa se dnes perou o Fatfix - všichni prosí, abych jim prodal patent a nabízejí mi velké peníze. Vím, že pokud se moje kapsle objeví na trhu, budou velmi drahé! Já chci, aby si můj přípravek mohl dovolit každý. Proto dokud ho prodám, sdílím svůj přípravek s mými rodáky téměř zdarma!

Za účast v klubu slev můžeš získat kapsle Fatfix s úžasnou slevou. Dělám to pro Vás, protože chci žít v zemi šťastných lidí!

Využij tuto šanci, dokud můj doplněk převezmou japonské farmaceutické koncerny a bude dostupná na trhu za obrovské peníze. Objednej si Fatfix nyní - bez žádných plateb přes internet, karet či zakládání účtu zákazníka. Jednoduše vyplň formulář a za kapsle zaplatíš kurýrovi při převzetí zásilky!

prof. Jan Koloušek