JAK jsem zhubla 33 KG A ZÍSKALA LÁSKU SVÉHO ŽIVOTA?

[Přesný recept, jak to udělat]

Nadváha velmi komplikuje život. Chtěla by ses účinně zbavit převislého tuku na břiše a příliš velkých stehen? Poznej jednoduchý způsob jak se zbavit přebytečných kilogramů.
Ani si netušila, jaké je to jednoduché!

Přečti si příběh Anny Kramářové, jak zhubla až 33 kilogramů. Přestože jako mladá dívka byla velmi štíhlá, první těhotenství všechno změnilo. Nevěděla se již vrátit k své předchozí váze. Vše změnilo jedno setkání. Ukázalo se, že jednoduchý způsob na hubnutí byl na dosah ruky. Anna nám prozradila způsob, jak si poradit s nadváhou. Ten příběh Vás zaujme ...

Když jsem poznala svého budoucího manžela, byla jsem velmi štíhlá. Rychle jsme se vzali a otěhotněla jsem. Bohužel, ukázalo se, že těhotenství je rizikové a téměř celých 9 měsíců jsem musela ležet. Hodně jsem přibrala. Těsně před porodem jsem vážila o 35 kg více. Doufala jsem, že pak rychle zhubnu.

Tajemství žen - Dělíme se o naše tajemství

Nepodařilo se mi vrátit se k původní váze

Bohužel, nic takového se nestalo. Přibírala jsem stále více, protože jsem zajídala stres. Vztah s mužem také nebyl ideální. K tomu přibyly problémy s tchýní.

V jeden večer jsem nechtěně slyšela, jak se můj muž se svou matkou vysmívají z mé nadváhy a přezdívali mě hroch. Proplakala jsem celou noc. Rozhodla jsem se něco se sebou udělat.

Jojo efekt

Nejedla jsem téměř nic. Zhubla jsem jen 3 kg za měsíc. To mě zlomilo a vrátila jsem se k původní stravě. Jojo efekt zaručen. Přibrala jsem 7 kg. Nadváha mi komplikovala život. Nemohla jsem se hrát s mým synkem, najít vhodné oblečení. V práci jsem měla častý kontakt s klienty, takže jsem musela dobře vypadat. Problém byl také s většími příležitostmi. Byli jsme pozváni na sbu sestřenice. Zázrakem se mi podařilo najít pěkné šaty v mé velikosti. Bylo to k ničemu. Celou svatbu jsem proseděla dívaje se, jak se můj muž skvěle baví se svou známou s vysoké školy. Byla dvakrát hubenější ode mne. Závistivě jsem přihlížela jako tančí, jak ji s lehkostí zvedá a objímá v pase.

Opět se to nepodařilo

Opět jsem se rozhodla zhubnout. Krabičková dieta, intenzivní praca v posilovně. Tentokrát se mi podařilo zhubnout až 10 kg. Nicméně ukázalo se, že jsem opět těhotná a stejně jako předtím, jde o rizikové těhotenství. Přibrala jsem dalších 20 kg.

Po narození dcerky jsem se zapřísahala, že jakmile přestanu kojit, začínám s hubnutím. Tehdy se neco přihodilo v mém životě .... Můj manžel řekl, že se musíme rozejít a odchází za jinou.

Tajemství žen - Dělíme se o naše tajemství
Tajemství žen - Dělíme se o naše tajemství

Zůstala jsem sama se dvěma malými dětmi

Z beznaděje jsem začala jíst stále více a více. Přestalo mi zcela záležet na tom, jak vypadám a tím, co se děje s mojim tělem

Co bylo nejhorší, jednoho dne jsem uviděla bývalého muže s ní. Ukázalo se, že jeho novou partnerkou byla ta známá s vysoké školy, se kterou se tak kdysi dobře bavil na svatbě. Byly vysmátí a evidentně spolu šťastní. Ona byla krásná, štíhlá, moderně oblečena.

To mě ubíjalo ještě více. Nechal mě kvůli jiné, protože jsem byla tlustá. Nikdy mi neřekl, že moje nadváha mu překáží. Nikdy mi nenavrhl, abych s tím něco udělala. Vždycky tvrdil, že to není pro něj podstatné.

Zklamalo mě to. Místo toho, abych něco s sebou udělala, hledala jsem potěšení v jídle. Efekt nenechal na sebe dlouho čekat. Vážila jsem 90,2 kg!

Vážila jsem 90 kilogramů!

Jednoho dne jsem potkala svoji známou. Sotva jsem ji poznala, protože byla dvakrát menší. Marta byla nejtlustší osobou na střední škole. Vážila přes 100 kg. Nyní vypadala jako mladá bohyně, štíhlá a v dobré formě.

"Jak si to udělala? Jak si zhubla? Dieta, namáhavé cvičení nebo operace zmenšení žaludku? "- zeptala jsem se

Marta odpověděla: "Dej pokoj, Andreo. Jaká dieta, jaké cvičení? O operaci ani nemluvím. To ovoce. Přijď ke mně na kávu, vše Ti řeknu. "

Marta změnila můj život

O několik dní později jsme se setkali u ní. Marta mi vyprávěla, jak zhubla. Vděčila za to výtažku se šafránu a spirulině. Nechtělo se mi věřit. Před kúrou Marta vážila 105,5 kg. 3 měsíce brala 1 kapsli Fatfixu denně a zhubla až 40 kg! Nejpodivnější bylo to, že nezměnila stravování, ani se neničila cvičením. Dala mi link na stránku, kde se dá koupit originální preparát.

Přestože se mi nechtělo věřit jejímu příběhu, navštívila jsem stránku. Rozhodla jsem se zariskovat a poslala jsem objednávku. Už o 2 dny jsem obdržela balení FatFix. Hned jsem vzala 1 kapsli.

Po 7 dnech jsem se postavila na váhu. Vážila jsem o 5 kg méně! A to sotva po týdnu braní kapslí.

Zhubla jsem 5 kg za 7 dní. Bez diet a cvičení

Cítila jsem na oblečení, že váha jde dolů. Prostě jen tak, bez námahy. Jedla jsem to, co obyčejně, vykonávala jsem každodenní činnosti a to bylo úplně všechno, co jsem dělala. Po 12 dnech jsem si oblékla džíny, které mi ještě donedávna byly malé. Váha ukazovala o 12 kg méně. To znamenalo, že jsem hubla 1 kg denně!

V průběhu dvou měsíců jsem zhubla 22 kilogramů. Cítila jsem se opravdu skvěle. Přibyla mi odvaha, moje pokožka vypadala zářivě a hladce i přesto, že jsem ztrácela kila.

Musela jsem vyměnit celý šatník, protože všechno mi bylo velké. Změnila jsem také práci. Už jsem nebyla tou nesmělou tlustou ženskou, ale někým, kdo zná svou hodnotu. Jednoduše hezká ženská.

Z tlusté ženské jsem se proměnila na krásnou ženskou

V nové práci byl sympatický Informatyki. Od začátku jsem cítila, že jsem mu padla do oka. Rado, neboť tak se jmenoval, mě zaujal. Nakonec jsme šli na kávu a začali se scházet.

S Radkem máme úžasný vztah. Netrápím se, že znovu přiberu. Byli jsme na dovolené all inclusive a vůbec jsem se neomezovala. Přinesla jsem si jen suvenýry, žádné kilogramy navíc. Ačkoli neberu FatFix už dva měsíce, žádný jojo efekt se nedostavil.

Tajemství žen - Dělíme se o naše tajemství
Tajemství žen - Dělíme se o naše tajemství

P.S Celkově jsem zhubla 33 kg. Bez obětování se a cvičení. Jediné, co jsem dělala bylo, že jsem pravidelně brala FatFix.
Nyní vážím 57 kilogramů a cítím se jednoduše skvěle. Mám spoustu energie a síly. Často běhám nebo jezdím na kole s mými dětmi a Radkem. Můj život začal mít smysl.

Vím, že příběh Marty může vzbuzovat nedůvěru. Také jsem si myslela, že jsou to hlouposti. I přesto jsem vyzkoušela její metodu, čili kapsle Fatfix. I nadále jsem nemusela nic dělat, považovat se za oběť života a situace. Jednoduše bych stála na místě. Zariskovala jsem!

Chci se odvděčit za to, co jsem dostala, takže se dělím tímto způsobem. Pokud chceš být jako já opět krásná, atraktivní a chceš získat sebedůvěru a najít štěstí v životě a lásce, jednoduše to vyzkoušej! Nechávám zde odkaz na stránku, který mi dala Marta. Stačí, že klikneš na modré tlačítko níže a otevře se stránka. Zbytek už závisí na Tobě. Ty rozhodneš, co uděláš.

Komentáře (7)

Napiš komentář. Tvůj názor mně zajímá. Měj ůctu vůči jiným uživatelům. Urážlivé komentáře budou odstranény.

Tvůj nick se zobrazí vedle komentáře
Emailová adresa nebude zveřejněna na stránce
Alice
Dnes

Přečetla jsem to jednim dechem. Už jsem si objednala!

Karolína
Dnes

Díky za návod. Doufám, že i mně se to podaří

Marie
Dnes

Už jsem kdysi četla o Fatfix a tomu dívce se to také podařilo. Teď už nemám výmluvy, objednávám.

Tatiana
Dnes

Také užívám Fatfix 2 týdny. Zhubla jsem už 10 kilogramů. Cítím se božsky!

Sofie
Dnes

Potřebuji zhubnout 30 kilogramů. Už žádné výmluvy, dnes objednávám. Držte mi palce.

Lenka
Dnes

Můj příběh je podobný tomu mému: rizikové těhotenství, velká nadváha a muž mě nechal . Chci takovou změnu jako Ty. Zariskovat a objednám si ten přípravek, neboť už mám dost takového života.

Julie
Dnes

Moje přítelkyně také užívala fatfix a zhubla 15 kg za měsíc. Vypadá super. Doporučuji!

Eva
Dnes

Právě mi včera pryśli. Dám vědět, jak se mi daří

Martin
Dnes

Jsem tu asi jediný chlap Také jsem měl problémy s váhou, nechala mě partnerka. Koupil jsem si fatfix a ... .Máme už o 20 kg méně a novou známost

Ann
Dnes

Slyšela jsem už hodně dobrých recenzí o tomto doplňku. Přesvědčila jsi mě. Také si objednám