JAK JSEM zhubla 33 kg A NAŠLA životní LÁSKU?

[Přesný recept, jak na to]

Nadváha představuje v životě velkou komplikaci. Chtěla byste se rozloučit s povislým tukem na břiše a buclatými stehny? Přečtěte si, jak se přebytečných kil jednoduše zbavit.
Ani netušíte, jak snadné to je!

Přečtěte si příběh Andrey Kramářové o tom, jak zhubla celých 33 kilogramů. Přestože byla jako mladá dívka velmi štíhlá, po prvním těhotenství bylo všechno jinak. Nedokázala se vrátit na svou původní váhu. Setkání s dávnou známou ale všechno změnilo. Ukázalo se, že jednoduchý způsob, jak zhubnout, má Andrea na dosah ruky. A povedlo se! Andrea nám prozradila, jak si s nadváhou poradila. Její vyprávění vás jistě zaujme…

Když jsem poznala svého budoucího manžela, byla jsem velmi štíhlá. Brzy jsme se vzali a já jsem otěhotněla. Bohužel se ukázalo, že těhotenství je rizikové, a téměř celých devět měsíců jsem musela ležet. Hodně jsem proto přibrala. Těsně před porodem jsem měla 35 kg navíc! Doufala jsem, že po porodu zase rychle zhubnu.

Tajemství žen - Dělíme se o naše tajemství

Nedařilo se mi vrátit se na původní váhu

Nic takového se bohužel nestalo. Přibírala jsem stále víc, protože jsem zajídala stres. Vztah s manželem také nebyl ideální. K tomu se přidaly neshody s tchýní.

Jednou večer jsem nechtěně vyslechla, jak si můj muž se svou matkou utahují z mé nadváhy a přezdívají mi „hrošice“. Proplakala jsem celou noc. Rozhodla jsem se s tím něco udělat.

Jojo efekt

Skoro vůbec jsem nejedla. Za měsíc jsem ale zhubla jen tři kila. To mě zlomilo a vrátila jsem se k předchozímu stravování. Jojo efekt jsem měla jistý – přibrala jsem sedm kilo. Nadváha mi komplikovala život. Nemohla jsem si hrát se svým synem ani sehnat vhodné oblečení. V práci jsem byla často v kontaktu s klienty, takže jsem potřebovala dobře vypadat. Také společenské události byly problém. Jednou nás moje sestřenice pozvala na svatbu. Zázrakem se mi podařilo najít hezké šaty v mé velikosti, ale bylo to k ničemu. Celou svatbu jsem proseděla. Mohla jsem se jenom dívat, jak se můj manžel skvěle baví se svou známou z vysoké. Oproti mně byla poloviční. Závistivě jsem sledovala, jak s ní tančí, jak ji snadno zvedá a objímá kolem pasu.

Zase to nevyšlo

Rozhodla jsem se, že se ještě jednou pokusím zhubnout. Tentokrát se mi podařilo shodit deset kilo. Brzy se ale ukázalo, že jsem znovu těhotná, a stejně jako předtím bylo těhotenství rizikové a musela jsem ležet. Přibrala jsem dalších dvacet kilo.

Po narození dcerky jsem se zapřísahala, že jakmile přestanu kojit, s hubnutím zase začnu. Ale tehdy nastal v mém životě zvrat… Manžel mi řekl, že odchází za jinou.

Tajemství žen - Dělíme se o naše tajemství
Tajemství žen - Dělíme se o naše tajemství

Zůstala jsem sama se dvěma malými dětmi

Ze zoufalství jsem začala jíst ještě víc. Úplně mi přestalo záležet na tom, jak vypadám a co se s mým tělem děje.

Nejhorší bylo, když jsem jednou zahlédla exmanžela s jeho novou partnerkou. Ukázalo se, že to je ta známá z vysoké, se kterou se kdysi tak dobře bavil na svatbě sestřenice. Byly vysmátí a evidentně šťastní. Ona byla krásná, štíhlá, moderně oblečená.

Zdrtilo mě to. Opustil mě kvůli jiné ženě, protože jsem tlustá. Nikdy mi přitom neřekl, že mu moje nadváha vadí. Nikdy mi nenavrhl, abych se to pokusila nějak řešit. Vždycky tvrdil, že to pro něj není podstatné.

Byla jsem zklamaná. Místo toho, abych se sebou začala něco dělat, jsem hledala útěchu v jídle. Výsledek se brzy dostavil. Vážila jsem 90,2 kg!

Vážila jsem devadesát kilo!

Jednoho dne jsem potkala jednu známou. Málem jsem ji nepoznala, protože byla poloviční oproti tomu, jak si ji pamatuju. Marta bývala nejtlustší člověk na celé naší střední škole! Vážila přes metrák. Nyní vypadala božsky, byla štíhlá a ve formě.

„Jak jsi to udělala? Jak jsi zhubla? Dieta, potíš krev při cvičení nebo sis nechala zmenšit žaludek?“ zeptala jsem se.

Marta odpověděla: „Ale kdepak, Andreo. Jaká dieta, jaké cvičení? A operace? No prosím tě! Přijď ke mně na kafe, všechno ti řeknu.“

Marta mi změnila život

O několik dní později jsem Martu navštívila. Vyprávěla mi, jak zhubla – vděčila za to výtažku ze šafránu a spirulině. Věřte nebo ne, ale před kúrou vážila Marta 105,5 kg. Tři měsíce brala jednu kapsli FatFixu denně a zhubla čtyřicet kilo! Nejvíc mě překvapilo, že nezměnila stravování ani se neničila cvičením. Dala mi odkaz na stránku, kde dá tenhle originální přípravek koupit.

Moc se mi nechtělo jejímu příběhu věřit, ale na tu webovou stránku jsem se podívala. Rozhodla jsem se, že to risknu, a přípravek jsem si objednala. Už o dva dny později mi balíček s FatFixem přišel. Ihned jsem si vzala první kapsli.

Po sedmi dnech jsem se postavila na váhu. Vážila jsem o pět kilo méně! A to sotva po týdnu braní kapslí.

Zhubla jsem pět kilo za sedm dní. Bez diet a cvičení

Cítila jsem na oblečení, že váha jde dolů. Prostě jen tak, bez námahy. Jedla jsem to, co obyčejně, dělala jsem to, co vždycky. Nic víc. Po dvanácti dnech jsem oblékla džíny, které mi ještě nedávno byly malé. Váha ukazovala o dvanáct kilo méně. To znamenalo, že jsem hubla kilo denně!

Během dvou měsíců jsem zhubla 22 kg. Cítila jsem se opravdu skvěle. Vrátila se mi odvaha a moje pokožka byla zářivá a hladká, přestože jsem ztrácela kila.

Musela jsem vyměnit celý šatník, protože mi všechno bylo velké. Změnila jsem také práci. Už jsem nebyla ta zakřiknutá tlustá chudinka, ale někdo, kdo zná svoji cenu. Prostě pěkná ženská.

Z tlusťošky jsem se proměnila v kočku

V nové práci jsem poznala sympatického kolegu ajťáka. Od začátku jsem cítila, že jsem mu padla do oka. Radek – tak se jmenoval – zase zaujal mě. Nakonec jsme zašli na kafe a začali se vídat.

Dnes máme s Radkem úžasný vztah. Strach, že znovu přiberu, nemám. Byli jsme na dovolené all inclusive a já jsem se tam vůbec nemusela omezovat. Domů jsem si přivezla jenom suvenýry, žádná kila navíc. Ačkoli FatFix už dva měsíce neberu, žádný jojo efekt se nedostavil.

Tajemství žen - Dělíme se o naše tajemství
Tajemství žen - Dělíme se o naše tajemství

P.S Celkově jsem zhubla 33 kg. Bez trápení a cvičení. Jediné, co jsem udělala, bylo pravidelné užívání FatFixu. Nyní vážím 57 kg a cítím se jednoduše skvěle. Mám spoustu síly a energie. Často běhám nebo jezdím na kole s dětmi a Radkem. Můj život má zase smysl.

Vím, že Martin příběh může vzbuzovat nedůvěru. Také jsem si myslela, že je to hloupost. Přesto jsem její metodu – kapsle Fatfix – vyzkoušela. Nemusela jsem dělat nic, mohla jsem se dál vnímat jako oběť osudu a své situace. Jednoduše bych stála na místě. Ale já jsem to riskla!

Chci se světu odvděčit za to, co jsem dostala, tím, že se s vámi podělím o svůj příběh. Pokud chcete být jako já, znovu krásná a atraktivní, chcete získat sebedůvěru a najít štěstí v životě i v lásce, prostě to zkuste! Nechám vám tady odkaz, který mi dala Marta. Stačí kliknout na modré tlačítko dole a otevře se stránka. Zbytek už je na vás. Vy se rozhodnete, co se svým životem uděláte.

Komentáře (7)

Napiš komentář. Tvůj názor mně zajímá. Měj ůctu vůči jiným uživatelům. Urážlivé komentáře budou odstranény.

Tvůj nick se zobrazí vedle komentáře
Emailová adresa nebude zveřejněna na stránce
Alice
Dnes

Přečetla jsem to jedním dechem. Už jsem si objednala!

Karolína
Dnes

Díky za návod. Doufám, že se mi to taky podaří…

Marie
Dnes

Už jsem o Fatfix kdysi četla a téhle ženě se to také podařilo. Teď už nemám žádnou výmluvu, jdu si to objednat.

Tatiana
Dnes

Také užívám Fatfix, zatím 2 týdny. Zhubla jsem už 10 kilogramů. Cítím se božsky!

Sofie
Dnes

Potřebuji zhubnout 30 kilogramů. Konec váhání, dnes objednávám. Držte mi palce.

Lenka
Dnes

Můj příběh je podobný tomu vašemu: rizikové těhotenství, velká nadváha a manžel mě nechal. Chci takovou změnu jako vy. Risknu to a objednám si ten přípravek, protože už mám takového života dost.

Julie
Dnes

Moje kamarádka také užívala fatfix a zhubla 15 kg za měsíc. Vypadá super. Doporučuji!

Eva
Dnes

Včera mi to přišlo. Dám vědět, jak mi to jde

Martin
Dnes

Jsem tu asi jediný chlap. Také jsem měl problémy s váhou, opustila mě partnerka. Koupil jsem si fatfix… A mám už o 20 kilo míň a novou známost

Ann
Dnes

Slyšela jsem na tenhle doplněk už hodně dobrých recenzí. Přesvědčila jste mě. Taky si objednám.