Neuvěřitelné výsledky! -15 kg měsíčně, bez jojo efektu.

Heart and Body Institute

Dobrý den!
Jmenuji se prof. Jiří Doležal a předpokládám, že jste se na mé stránce neocitli náhodou. Pokud se chcete zařadit do skupiny několika tisíc šťastných lidí, kteří uvěřili v nejnovější výzkumy a technologie a za měsíc zhubli dokonce i 15 kilo, jste na správném místě.

Posledních 10 let jsem pracoval v USA jako vědec, specialista na stravu a výživu, a terapeut zabývající se obezitou. Když jsem viděl, jak trpí lidé s nadbytečnými kilogramy (nelze popřít, že je jich v USA opravdu hodně), rozhodl jsem se, že budu pracovat sám a vytvořím lék na nadváhu a obezitu.

Zůstaňte se mnou a o všem se dozvíte!

Chcete:

 • zlepšit kondici?
 • postarat se o svůj kosterní systém a páteř?
 • bez problémů kupovat oblečení v kterékoli obchodní síti?
 • zlepšit hladinu cukru?
 • zlepšit funkci hormonů?
 • mít pocit, že konečně vypadáte tak, jak chcete?
 • omladit své tělo zevnitř?
 • ... ZHUBNOUT?

Řeknu vám, jak vám pomůžu dosáhnout váš vysněný cíl:

Po dlouhých letech práce s obézními lidmi jsem začal přemýšlet, jak jim mohu skutečně pomoci. I když jsem tomu v minulosti nevěřil, opravdu existují lidé, kteří bez ohledu na to, jak se budou snažit, jednoduše nezhubnou. Závisí to od genů, metabolismu a návyků organismu.

Tři roky výzkumu:

Jednoho dne jsem si pomyslel - přece jsem vědec! Najdu způsob, jak své tělo naprogramovat na spalování uloženého v něm tuku. Po několika měsících ucházení se o grant a spolufinancování tohoto výzkumu se mi nakonec podařilo zamknout v laboratoři. Věděl jsem, že tento výzkum bude triviální, ale velmi finančně a časově náročný.

Heart and Body Institute

Nechci nikoho nudit podrobným popisem výzkumu, a jen stručně popíši, jak se mi ho podařilo udělat:

Jakož i všichni ostatní, věděl jsem, že tělo sestává z:

 • vody - cca 60%
 • organických složek, tedy založených na bázi uhlíku: lipidů, bílkovin, sacharidů a nukleových kyselin
 • anorganických složek, které se také nazývají minerálními složkami

Extrahoval jsem každou jednotlivou složku lidského organismu a zkoumal jsem ji. Když se mi podařilo extrahovat VŠECHNY buňky a orgány odpovědné za udržení zdravé tělesné hmotnosti, zůstal mi poslední krok.

Zjistil jsem, že organismus je 100% přirozený. To znamená, že působí na něj zejména přírodní složky. Tato kompatibilita zaručuje funkčnost. Nejtěžší je jen ... správně vybrat tyto složky.

Lidské buňky zodpovědné za udržování zdravé tělesné hmotnosti jsem bombardoval téměř každou účinnou látkou, kterou jsem si uměl představit. Molekuly květáku, kiwi nebo dokonce i africké půdy. Věřil jsem, že se mi konečně podaří!

Skutečný průlom přišel, když jsem začal zkoumat bobulové ovoce. Bobule goji nebo acai už dlouho všichni spojují s hubnutím. Ukázalo se však, že nejdůležitější je získání z nich správně koncentrovaných výtažků.

Během třetího roku mého výzkumu se mi podařilo vypracovat seznam druhů bobulovin, které, když jsou správně připravené, působí jako spalovač tuků, a přitom jsou zcela bezpečné pro organismus a nezpůsobují termogenezi, která je pro naše tělo nebezpečná. Projekt jsem nazval FitBerry.

Heart and Body Institute

FitBerry je esencí zeštíhlujících složek získaných z bobulí. Je složen z:

Heart and Body Institute

MALINOVÉ KETONY

Ovlivňují redukci celulitidy a efektivně čistí stěny krevních cév. Kromě toho "učí" organismus, jak má získávat energii z uloženého tukové tkáně, díky čemuž urychlují hubnutí.

Heart and Body Institute

Borůvkové ovoce

Potlačuje chuť k jídlu, podporuje střevní funkce, čímž snižuje problém se zácpou. Je bohaté na pektin a reguluje metabolismus.

Heart and Body Institute

BOBULE GOJI

Posilují krevní cévy, jsou silným antioxidantem, spalují tuky a snižují hladinu špatného cholesterolu.

Heart and Body Institute

BOBULE ACAI

Odstraňují toxiny z organismu, snižují pocit hladu a podporují přirozený proces spalování tuků.

Heart and Body Institute

ACEROLA

Urychluje metabolismus, normalizuje funkce vnitřních orgánů a podporuje imunitu, která se přirozeně snižuje při hubnutí.

Heart and Body Institute

ČERNÉ KOŘENÍ

Nejlepší přírodní termogenní složka. Výrazně podporuje spalování tuků a omezuje příjem kalorií ze zkonzumovaného jídla. Nezpůsobuje úplnou termogenezi, ale nastavuje tělo na spalování tuků 24 hodin denně.

Komplex FitBerry přímo zasahuje tukovou tkáň a odstraňuje její přebytek. Nicméně jsem zjistil, že to ještě není všechno. Hubnutí musí být založeno na dvou etapách:

Heart and Body Institute
1. ETAPA
Spalování tuků.
Heart and Body Institute
2. ETAPA
Prevence JO-JO efektu.

Je pravda, že žádný doplněk dostupný na trhu doplněk nemůže poskytnout trvalé výsledky. JO-JO se může vyskytnout u každého člověka, který spotřebuje více kalorií, než potřebuje jeho organismus.

Zjistil jsem, že při takovém rychlém a intenzivním hubnutí je důležitá řádná práce střev. Nepodařilo se mi do kapslí vložit přísadu, která by za ni byla v dostatečné míře zodpovědná. Musel bych snížit kvalitu kapslí a odstranit část ovocných výtažků. Právě proto jsem vytvořil druhý produkt, který budu přidávat ke kapslím zcela zdarma.

Je to speciálně vybraná vláknina, jejíž užívání spolu s kapslemi FitBerry zaručí, že se spálené kilogramy nevrátí minimálně 5 let po skončení hubnutí!

Heart and Body Institute

Když se mi podařilo sestavit celý seznam způsobujících hubnutí přírodních složek, začal jsem svůj praktický výzkum. Konal se v USA, a fotografie i názory zveřejňuji na základě souhlasu testujících můj přípravek osob. Výsledky překvapily dokonce i mě:

Heart and Body Institute

„Nejprve jsem byla skeptická ohledně testování nějakého neznámého přípravku. Během rozhovoru s Jurajem Doležalů (tvůrcům kapslí FitBerry) jsem si však uvědomila, že v nejhorším případě se prostě nic nezmění. Vyzkoušela jsem přípravek a už jsem neměla žádné pochybnosti. Odkdy si jen pamatuji, vždy jsem byla tlustá - chtěla jsem to konečně změnit. Výsledky mě velmi překvapily. Začala jsem si všímat první účinky již po několika dnech užívání kapslí - cítila jsem se lépe a snadněji. Neměla jsem chuť na sladkosti. a po 30 dnech ... váha mi ukázala -15 kilogramů!”

Julie, 32 let

Heart and Body Institute

„Nikdy jsem neuměla držet dietu, ani jsem to nezkoušela. Rada jsem žúrovala a párty se vždy spojovali s pitím, jídlem a nepočítáním kalorií. Chtěla jsem být štíhlá, ale ne za každou cenu - snila jsem o kouzelných tabletách, které by mi mohly pomoci . Ukazuje se, že se můj sen skutečně splnil!”

Natálie, 28 let

Heart and Body Institute

„Zhubla jsem, omládla jsem, cítím se jako milion dolarů, a když se dívám do zrcadla, vím, že opravdu takto vypadám! Doporučuji všem. Udělala jsem také vyšetření, díky čemuž věřím, že doplněk je opravdu bezpečný - výsledky se nezhoršily, právě naopak - jsou konečně dobré! :)”

Marie, 41 let

FitBerry je pro Vás, pokud:

 • Chcete zhubnout více než dva kilogramy,
 • Máte komorbiditu (bolesti kloubů, bolesti páteře, hormonální problémy),
 • Nemáte motivaci k dietě a cvičení,
 • Chcete se cítit krásní a zdraví.

Hubnutí je důležitou etapou v životě člověka, který bojuje s problémem zbytečných kilogramů. Je třeba zdůraznit, že problémy s nadváhou nebo obezitou jsou velmi vážné - silně snižují kvalitu života, odebírají energii, způsobují mnoho vážných nemocí a často i zkracují délku života. Třeba pamatovat io psychickém stavu obézního člověka. Obézní lidé často mají špatný pocit sami ze sebe, nepřijímají sami sebe a propadají depresím.

FitBerry je Vaše cesta k vysněné postavě!

Dnes farmaceutické společnosti z celého světa bojují o FitBerry - všichni by chtěli, abych prodal patent, a nabízejí mi za něj velké peníze. Já ale vím, že pokud se moje tobolky objeví na trhu, budou velmi drahé! Chci, aby si můj produkt mohl dovolit každý, a proto předtím, než ho prodám, zpřístupnit vzorec svým krajanům téměř zdarma!

Využijte tuto šanci, dříve než mou formuli převezmou japonské farmaceutické společnosti a bude dostupná na trhu za obrovské peníze. Objednejte si FitBerry už nyní - bez jakýchkoliv online plateb, karet nebo vytváření zákaznického účtu. Jednoduše vyplňte formulář a za tobolky zaplatíte kurýrovi při vyzvednutí balíku!

prof. Jiří Doležal

Objednejte si

FlexaFit - 30

Objednáváš si Fitberry + Fibraslim, 30 tablet

Cena 1499 Kč Doručení zdarma
Tvé ůdaje jsou 100% v bezpečí. SSL
Způsoby platby *